Juliet, Naked

Juliet, Naked (2018)


  • Genre: Komedie, Drama, Romantiek
  • Release Datum: 2018-08-16
  • Beoordeling: 6.4/10 van 44 stemmen
  • Lengte: 1uur 45min
  • Taal: English
  • Producent: Bona Fide
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Jesse Peretz
star 6.4/10
Van 44 Stemmen

Beschrijving

Annie en Duncan lijken bij elkaar te passen, maar na vele jaren samen vraagt Annie zich af of ze niet vastgeroest zitten in een slechte relatie. De obsessie van haar vriend voor de obscure rocker Tucker Crowe heeft nooit ruimte gegeven voor iets betekenisvols als een huwelijk en kinderen. Wanneer een demoversie van Tuckers grote hit van 25 jaar geleden opduikt, leidt dit tot een levensveranderende ontmoeting met de enigmatische rocker zelf.

Juliet, Naked Trailer

Juliet, Naked Online Kijken

Je wilt de film Juliet, Naked online kijken maar je weet niet waar? Hier is een handig overzicht van diverse video-on-demand streamingdiensten om films te huren en te kopen en andere film aanbieders waar je legaal en zonder torrent te hoefen downloaden direct online Juliet, Naked kan kijken. De meeste streamingdiensten kun je eerst een maand vrijblijvend uitproberen zodat je Juliet, Naked gratis online kan kijken of downloaden in HD kwaliteit met eventueel nederlandse ondertiteling op je televisie, laptop, tablet of smartphone.


play_arrow Apple iTunes Nu Kijken
play_arrow Google Play Nu Kijken
play_arrow Videoland Nu Kijken
play_arrow Netflix Nu Kijken
play_arrow MeJane Nu Kijken
play_arrow Pathé Nu Kijken
local_grocery_store Bol.com Bestellen
local_grocery_store eci Bestellen
local_grocery_store Media Markt Bestellen
Directing Jesse Peretz Director
Writing Tamara Jenkins Screenplay
Writing Jim Taylor Screenplay
Writing Nick Hornby Novel
Writing Evgenia Peretz Screenplay
Production Albert Berger Producer
Production Ron Yerxa Producer
Production Barry Mendel Producer
Production Judd Apatow Producer
Production Jeffrey Soros Producer
Production Simon Horsman Executive Producer
Production Patrick Murray Producer
Production Thorsten Schumacher Executive Producer
Production Nick Hornby Executive Producer
Production Paul Sarony Co-Producer
Camera Remi Adefarasin Director of Photography
Art Sarah Finlay Production Design
Editing Sabine Hoffman Editor
Editing Robert Nassau Editor
Costume & Make-Up Lindsay Pugh Costume Design
Sound Nathan Larson Original Music Composer
Sound Maggie Phillips Music Supervisor
Production Jeanne McCarthy Casting
Production Dixie Chassay Casting
Production Polly Hope Unit Production Manager
Directing Tom White First Assistant Director
Directing Emily Perowne Second Assistant Director
Crew Dave Forman Stunt Coordinator
Crew Tom Hatt Stunt Double
Crew Nicolas Wang Stunt Double
Crew Laura Swift Stunt Double
Crew Noah Leggott Stunt Double
Crew Kelly Dent Stunt Double
Crew Oliver Dawson Stunt Double
Crew Simon Buck Stunt Double
Crew Gwyneth Ellis Mann Stunt Double
Crew Rob Hunt Stunts
Production Nicky Kentish Barnes Co-Executive Producer
Production Kwesi Dickson Co-Executive Producer
Production Scott Eaton Production Coordinator
Production Sarah Childs Assistant Production Coordinator
Art Caroline Barclay Art Direction
Art Alex Woodward Art Department Assistant
Art Rachel Aulton Art Department Coordinator
Art India Jacques Art Department Assistant
Art Ellie Pash Set Decoration
Art Roxanne Farnham Petty Cash Buyer
Art Garry Dawson Property Master
Art Mark Bevan Dressing Prop
Art George Clark Dressing Prop
Art Steve Wheeler Dressing Prop
Camera Tim Battersby "A" Camera Operator
Camera Tom Taylor First Assistant "A" Camera
Camera Ben Adefarasin First Assistant "B" Camera
Camera Kat Spencer Second Assistant "A" Camera
Camera Neil McConville Second Assistant "B" Camera
Camera Simon Finney "C" Camera Operator
Camera Simon Baker "C" Camera Operator
Camera Chloe Harwood Camera Trainee
Camera Jesse Llande Digital Imaging Technician
Camera Alex Bailey Still Photographer
Directing Kim Armitage Script Supervisor
Sound Stevie Haywood Production Sound Mixer
Sound Mike Duddy Utility Sound
Lighting Ian Barwick Gaffer
Lighting James Kennedy Best Boy Electric
Lighting Matt Buchan Rigging Gaffer
Lighting Eddie Adcock Electrician
Lighting Nick Clarke Electrician
Crew Dan Addis Generator Operator
Lighting Tony Harlow Daily Electrics
Lighting Paul Rowe Daily Electrics
Lighting Gavin Ogden Daily Electrics
Lighting Matt Dickinson Daily Electrics
Lighting Steve Tatham Daily Electrics
Lighting Greg Lengyel Daily Electrics
Lighting Jordan Perry Daily Electrics
Lighting Amy Rixon Daily Electrics
Lighting Max Legget Daily Electrics
Lighting Shaun Mone Daily Electrics
Lighting Kevin Dwyer Daily Electrics
Lighting Paul Facer Daily Electrics
Lighting Steven Kevin Ogden Daily Electrics
Lighting Matthias Moka Daily Electrics
Lighting Rob Stewart Daily Electrics
Lighting Aaron Szogi Daily Electrics
Lighting Tony Allen Daily Electrics
Lighting Luke Farrow Daily Electrics
Lighting Dave Palmieri Daily Electrics
Lighting Rob Snell Daily Electrics
Lighting Jason Reyneir Daily Electrics
Lighting Sion Hopkins Daily Electrics
Lighting Mark Thomas Standby Rigger
Art John Gibson Standby Carpenter
Camera Josh Close Key Grip
Camera Dean King Assistant Grip
Art Pete Nash Daily Grip
Art Emmett Cahill Daily Grip
Art Jamie Monks Daily Grip
Costume & Make-Up Caroline Hill Costume Supervisor
Costume & Make-Up Anna Reynolds Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Rachael Annett Costume Standby
Costume & Make-Up Sallie Jaye Makeup Department Head
Costume & Make-Up Sallie Jaye Hair Department Head
Costume & Make-Up Annette Field Makeup Artist
Costume & Make-Up Sophie Coppola Makeup Artist
Production Georgia Goggin Travel Coordinator
Production Daniella Baggaley Production Secretary
Production Catherine Francis First Assistant Accountant
Production Ana Stichini Assistant Accountant
Production Alex Kelly Assistant Accountant
Production Jon Roper Location Manager
Production Tom TImbers Assistant Location Manager
Production Alex Darby Unit Manager
Production Carl Plenty Location Assistant
Production Tom Woodcock Location Assistant
Art Jo Beckett Location Scout
Art Richard Hill Location Scout
Art Emma Woodcock Location Scout
Art Ashton Radcliffe Location Scout
Crew Liam Taylor Security
Crew Maz Chamberlain Security
Crew James Butler Security
Crew Jack Cogger Security
Crew Jacob Lee Davies Security
Art Steve Patterson Construction Manager
Crew Darren Thackeray Transportation Captain
Production Rori Bergman Additional Casting
Production Joanna Sturrock Casting Associate
Directing Jonny Eagle Third Assistant Director
Production Cherilyn Hawrysh Head of Production
Crew Rosie Fawke Actor's Assistant
Sound Danielle Amedeo Vocal Coach
Crew Shok Robertson Chaperone
Crew Andrea Leggott Chaperone
Crew Jade Cooper Chaperone
Crew Paula Jack Dialect Coach
Crew Sophie Scott Unit Publicist
Production Toby Robinson Production Assistant
Crew David Underwood Set Production Assistant
Crew Liam Thornton Set Production Assistant
Crew Morris Concas Stand In
Crew Viktoria Jevpalova Stand In
Crew Sarah Bosworth Unit Medic
Crew Mick Hurrell Health and Safety
Crew Neil Samuels Chef
Crew PJ Edwards Catering Head Chef
Crew Mitchell Brown Catering
Crew Graeme Samuels Catering
Crew Michelle Buck Catering
Crew Andy Smith Catering
Crew Alexis Wiscomb Post Production Supervisor
Production Mallory Trice Post Production Coordinator
Editing Zach Wolf First Assistant Editor
Sound Benjamin Cheah Supervising Sound Editor
Sound Gregg Swiatlowski Supervising Sound Editor
Sound Eric Hirsch Dialogue Editor
Sound Keith Tinman Sound Effects Editor
Sound Krissopher Chevannes ADR Mixer
Sound Jay Peck Foley Artist
Sound Eric Hirsch Sound Re-Recording Mixer
Production Dann Fink ADR Voice Casting
Production Bruce Winant ADR Voice Casting
Sound Suzana Peric Music Editor
Crew Reed Black Score Engineer
Editing Nat Jencks Colorist
Editing Devan Maura Saber Digital Intermediate Producer
Editing James Reyes Digital Intermediate Producer
Visual Effects Bridget Fullan VFX Artist
Art Alan Munro Main Title Designer
Production Yana Collins Lehman Post Production Accountant
Production Keri Weisblum Post Production Accountant
Production Peita Carnevale Post Production Accountant
Crew Philip Ball Clearances Coordinator
Crew Paul Matthews In Memory Of

keyboard_arrow_up